З вдячністю у світле майбутнє…

Закінчуючи школу, кожен стикається з питанням: «Яку професію обрати? Куди вступати для отримання вищої освіти?» Це складно… Рішення про вибір професії вчителя іноземних мов або перекладача став сенсом життя для кожного з нас. Я думаю, що всі ті, хто випускаються Ізмаїльським державним гуманітарним університетом, а зокрема, факультетом іноземних мов, не пошкодували ні разу про свій вибір. Ми з гордістю можемо сказати: «Ми пройшли цей шлях гідно і знаємо, якій роботі присвятимо себе».

Наша дорога була досить складною, але, не дивлячись на це, навчання в університеті залишиться однією з найяскравіших сторінок у нашому житті. За ці чотири роки чого тільки не було … Заходи, конкурси, конференції, змагання, нова програма ДВВ, карантин, який вніс свої корективи в життя кожного з нас і, зокрема, в навчання. Було також багато різних незрозумілих ситуацій, з якими нам завжди допомагали впоратися наші педагоги, за що ми їм щиро вдячні. За час навчання університет надав нам багато можливостей якнайкраще пізнати професію, ознайомитися з життям англо-, франко- і німецькомовних країн. До нас приїжджали викладачі й науковці з різних міст України, ми були залучені в різні програми між університетами Німеччини і України.Крім того, студенти щорічно мали можливість подорожувати країнами Європи, пізнаючи культуру, знайомлячись з визначними пам’ятками держав. Ми проходили практику в різних закладах: музеях, колл-центрах, школах,  місцевому пароплавстві та компанії моряків, де отримали багато нових знань. Цінний досвід, отриманий в університеті, стане для нас опорою.

Ми оволоділи однією з найбільш захоплюючих професій і тепер готові зробити свій внесок у процвітання та розвиток суспільства.

Сьогодні ми робимо вирішальний крок на шляху до отримання диплома про вищу освіту. Підсумкова атестація – лише додаткове підтвердження успішного навчання в університеті. Ми хочемо подякувати нашим викладачам, адже саме вони підтримували нас у важкі хвилини, вчили справлятися з різними ситуаціями і бути лідерами. Ваша теплота і відданість своїй справі змушують захоплюватися вами. Ваша робота – це приклад ентузіазму і самовіддачі! Ви – здатні зарядити позитивним настроєм на досягнення найкращих результатів і робите це професійно та майстерно, про що підтверджують результати, які демонструють студенти факультету іноземних мов, зокрема під час атестаційних екзаменів. Спасибі величезне за вашу працю! Ми щиро бажаємо вам нових професійних досягнень!

Олена Лузанова, випускниця факультету іноземних мов