Оголошення!

Шановні випускники!

Хочемо проінформувати Вас, що при університеті за ініціативою групи випускників та підтримки ректорату розпочала роботу громадська організація «Асоціація випускників Ізмаїльського державного гуманітарного  університету».

Восени 2020 року наш університет відсвяткував свій 80-річний ювілей.

Звертаємось до Вас, дорогі випускники, незалежно від географії вашого перебування, посад, кар’єрного росту – не залишайтеся байдужими до наших  свят, проблем, здобутків рідної Альма-матер.

Ми впевнені, що діяльність Асоціації започаткує важливий етап у розвитку рідного університету, а спільні зусилля випускників різних поколінь, використання їх значного потенціалу сприятимуть зростанню його престижу.

Сподіваємося, що сучасні комунікаційні засоби дозволять нам швидко створити базу даних випускників і забезпечать їх постійний зв’язок з університетом.

Роки професійного становлення та життєвих випробувань відділяють нас від останнього заняття в аудиторії та церемонії вручення дипломів.

Однак, ми завжди пам’ятаємо Вас, раді вашим успіхам, пишаємося вашими досягненнями.

Запрошуємо усіх, хто пам’ятає і цінує роки, проведені в стінах рідної Альма-матер, стати членом Асоціації випускників Ізмаїльського державного гуманітарного університету та зареєструватися, надіславши на електронну адресу ( izm.tatyana1965@gmail.com ) інформацію про свої досягнення, в якому році закінчили університет, який факультет, ким працюєте, телефон (службовий або домашній). Будемо щиро вдячні за Вашу інформацію та посильну підтримку своєї Альма-матер.

П.І.П. Факультет,
спеціальність
Рік
закінчення
Місце роботи,
тел.
Посада Форма власності
підприємства

 

З повагою, Шиляєва Тетяна Володимирівна