Приз глядацьких симпатій і море оплесків

З 2016 року студенти факультету іноземних мов беруть активну участь у міжнародному проєкті, який проходить за підтримки Асоціації Бессарабських німців (м. Штуттгарт). У 2021 році провідною темою проєкту став танець, як культурна складова кожного етносу. Студенти вивчали та навчалися танцям болгар, молдован, українців тощо, через які знайомились ближче з історією Бессарабії та культурним кодом кожного народу. Але це стало й приводом відвідати Німеччину і виступити з українським танцем на сцені.

 

Цього року Асоціація Бессарабських німців святкувала свою ювілейну 45 зустріч, на яку були запрошені почесні гості, представники Саратської та Арцизької громад, а також наші студенти.

 

Дівчата, які вивчають німецьку мову, показали майстер-клас з виконання українського танцю. Всі гості цього свята були в захваті як від самого танцю, так і від костюмів та запальної української народної пісні «Ой, мамо, люблю Гриця». Перед своїм виступом наші дівчата заспівали патріотичну пісню «Ой, у лузі червона калина», яка відома сьогодні у всьому світі, як гімн супротиву російській агресії. Виступ дівчат так вразив глядачів, що вони отримали приз глядацьких симпатій та їм аплодували стоячи. Дякуємо за гідне представництво нашої країни та університету Курдогло К., Корольовій А., Лузановій О., Мийновій А.

Ст.викладач кафедри романо-германської філології
та методики навчання іноземних мов і культур

Лузанова Л.В.