Запрошуємо подивитися роботу нашої випускниці

13–го лютого 2020 року в ПК ім. Т.Г. Шевченко пройдуть гастролі Київського театру «Тисячоліття». Режисер спектаклю, який буде представлений мешканцям Ізмаїла  –  Ірина Малигіна.

Ірина –  випускниця факультету іноземних мов. Далі навчалась у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого. На сцені з 1995 року.  Актриса в IVORY films. Продакшн. IVORY films знімає в Києві 7 сезон детективного серіалу «Історія одного злочину», в якому Ірина грає головну роль. Знімалася в таких фільмах як «Прокурори», «Жіночий лікар-2», «Поганий хороший коп», «Коли минуле попереду», «Відділ 44», «Сни»  та в інших.  Вона також  актриса та режисер Київського театру «Тисячоліття».

В Ізмаїлі театр “Тисячоліття” представляє сімейну комедію “Роздягайся, поговоримо”. Це рімейк гучної вистави “Ремонт або реставрація почуттів”. Історія подружньої пари, які прожили багато років в шлюбі. Ідеальна сім’я. Успішна робота. Відмінна квартира. Теплі стосунки … Але чогось не вистачає! Можливо вогню або пристрасті? Одні йдуть до психолога, інші, як герої цього спектаклю, починають РЕМОНТ!

Ця легка, сучасна, енергійна, дотепна комедія порадує вас курйозними ситуаціями та покращить ваш настрій на цілий тиждень.

Запрошуємо вас подивитися роботу нашої випускниці.

Шиляєва Тетяна