Інтерв’ю з випускником ІДГУ Димченко Костянтином

Інтерв’ю з випускником ІДГУ Димченко Костянтином, громадським діячем, блогером, секретарем ГО «АВІ», юристом, журналістомДимченко Костянтин – громадський діяч, блогер, секретар ГО «АВІ», юрист, журналіст

— Костянтин, яку спеціальність Ви отримали в університеті? Чим запам’ятались роки навчання?

— У Ізмаїльський державний гуманітарний університет я вступив у 2012 році за спеціальністю «Вчитель історії та основ правознавства». Отримав диплом бакалавра у 2016 році. У знову ж таки у 2016 році вступив на педагогічний факультет за спеціальністю «Соціальна робота». Дуже вдячний за ті знання, вміння та навички, які мені передали викладачі ІДГУ під керівництвом ректора ІДГУ Ярослава Валерійовича Кічука.

— Ви – людина з активною громадською позицією?

— Так. У 2016-2017 рр. активно займався громадською діяльністю в ІДГУ. З 2016 по 2017 р. був першим заступником голови Студентської ради ІДГУ, заступником голови педагогічного факультету ІДГУ. Після закінчення Університету співпрацюю з керівництвом ІДГУ у різних сферах діяльності.

— У яких сферах діяльності? Чи підтримуєте Ви зв’язки зі студрадою? Наскільки активні студенти університету сьогодні? Чи залучаєте Ви їх до своєї громадської діяльності?

— Наприклад, у художній сфері. Я знаю, що навіть після мого випуску з ІДГУ, Ярослав Валерійович завжди підтримує студентів теперішніх і минулих років.

— Ви – керівник Творчої студії «Kot Studio», маєте свій YouTube-канал «Юридична допомога». Розкажіть про роботу студії та про інформацію, яку можна отримати на YouTube-каналі?

— На YouTube-каналі моєї Творчої студії можна знайти відеоролики мого виробництва. А на YouTube-каналі «Юридична допомога» можна знайти не тільки відеоролики про незаконну діяльність патрульної поліції України, але і роз’яснення законодавства України.

— Як Ви поповнюєте свої юридичні  знання? Наскільки складно слідкувати за змінами у законодавстві?

— Можу сказати, що я «самоучка». Самотужки вивчаю законодавство України, але не тільки нашої держави. Слідкувати за змінами у законодавстві дуже непросто, особливо у теперішній час.

 

— Ви – секретар ГО «АВІ». Чим займається ця громадська організація? Хто може звернутися до вас зі своїми проблемами?

— Наша громадська організація займається розвитком та велосипедізацією Бессарабії, тим самим пропагуючи здоровий спосіб життя. До нашої організації може вступити до лав велосипедистів будь-яка особа та звернутися за нашою допомогою.

— Хто для Вас – кумир чи  просто людина, яку Ви дуже поважаєте?

— Мій янгол-охоронець –  це моя мама,  Димченко Алла Костянтинівна, яку я дуже люблю та поважаю.

— Що б Ви хотіли побажати сьогоднішнім студентам?

— Ніколи не здаватися, йти до своєї мети.

— Які Ваші побажання університету в рік 80-річчя?

— Успіху, розвитку, розширення та всіх благ!