5 грудня – день волонтера!

Ми вітаємо усіх волонтерів, студентів, випускників та працівників нашого університету!

Наші особливі вітання Сніжані Попової, випускниці факультету іноземних мов  університету в 1989 р. Вона також отримала другу освіту за спеціальністю «психолог» в ІДГУ. Сніжана Андріївна – директор Ізмаїльського Центру турботи про життя, благодійної організації, в якій працюють багато волонтерів. Вони допомагають молоді, майбутнім мамам, дітям в дитячих притулках, проводять просвітницьку роботу в навчальних закладах м. Ізмаїл в рамках програми «Студенти за життя та родину».

4 Відповісти на “5 грудня – день волонтера!”

1. Wow, marvelous blog layout! How lengthy have you ever been running a blog for?
    you made blogging glance easy. The entire glance of your
    site is great, as well as the content material!
    You can see similar here dobry sklep

2. Hi! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine
    Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted
    keywords but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
    Appreciate it! You can read similar blog here: Dobry sklep