Шановні випускники!

Роки професійного становлення та життєвих випробувань відділяють нас від останнього заняття в аудиторії та церемонії вручення дипломів. Чи пам’ятаєте ви свої студентські роки, які провели в нашому навчальному закладі? Змінювалися його назви (ІДПІ, ІДГУ), університет розвивався, ставав потужною вищою школою, на базі якої здійснюється підготовка фахівців, у тому числі і іноземних громадян. Студенти університету мають можливість одночасно здобувати дві спеціальності, що є надійною запорукою їх конкурентноздатності як в Україні, так і за кордоном, оскільки по закінченню вони зможуть отримати диплом європейського зразка.

Нашим  найбільшим багатством  є наші випускники. Ми завжди пам’ятаємо вас, раді вашим успіхам, пишаємося вашими досягненнями. Відтак, звертаємось до вас, наші дорогі випускники, незалежно від географії вашого перебування, посад, кар’єрного зросту – залишайтеся нашими, не байдужими до наших свят, проблем, здобутків.

У 2020 році наш університет відсвяткує свій 80-річний ювілей. З ініціативи групи випускників та за підтримкою ректорату при університеті створюється Асоціація випускників Ізмаїльського державного гуманітарного  університету.

Мета її створення – об’єднання зусиль випускників усіх поколінь для розвитку університету, збереження та примноження його традицій і духовних цінностей; захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх членів.

Головними цілями асоціації є: сприяння Ізмаїльському державному університету у формуванні єдиного науково-навчального комплексу, що відповідає за своїм рівнем провідним вітчизняним і закордонним класичним університетам; підвищення ефективності використання інтелектуального потенціалу випускників університету і можливостей нашого навчального закладу з питань підготовки і перепідготовки  кадрів у інтересах України.

6 Відповісти на “Шановні випускники!”

 1. Wow, amazing blog layout! How lengthy have you ever been running a blog for?

  you made running a blog glance easy. The whole look of your site is fantastic, as well as
  the content! You can see similar here sklep internetowy

 2. Hi! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good success. If you know of any please share.
  Kudos! I saw similar text here: List of Backlinks

 3. Good day! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m
  trying to get my blog to rank for some targeted keywords but
  I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Thank you! You can read similar article here: List of Backlinks

 4. Wow, awesome weblog structure! How lengthy have you been blogging for?
  you make running a blog glance easy. The full glance of
  your website is great, as smartly as the content! You
  can see similar here e-commerce

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *