Шановні випускники!

Роки професійного становлення та життєвих випробувань відділяють нас від останнього заняття в аудиторії та церемонії вручення дипломів. Чи пам’ятаєте ви свої студентські роки, які провели в нашому навчальному закладі? Змінювалися його назви (ІДПІ, ІДГУ), університет розвивався, ставав потужною вищою школою, на базі якої здійснюється підготовка фахівців, у тому числі і іноземних громадян. Студенти університету мають можливість одночасно здобувати дві спеціальності, що є надійною запорукою їх конкурентноздатності як в Україні, так і за кордоном, оскільки по закінченню вони зможуть отримати диплом європейського зразка.

Нашим  найбільшим багатством  є наші випускники. Ми завжди пам’ятаємо вас, раді вашим успіхам, пишаємося вашими досягненнями. Відтак, звертаємось до вас, наші дорогі випускники, незалежно від географії вашого перебування, посад, кар’єрного зросту – залишайтеся нашими, не байдужими до наших свят, проблем, здобутків.

У 2020 році наш університет відсвяткує свій 80-річний ювілей. З ініціативи групи випускників та за підтримкою ректорату при університеті створюється Асоціація випускників Ізмаїльського державного гуманітарного  університету.

Мета її створення – об’єднання зусиль випускників усіх поколінь для розвитку університету, збереження та примноження його традицій і духовних цінностей; захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх членів.

Головними цілями асоціації є: сприяння Ізмаїльському державному університету у формуванні єдиного науково-навчального комплексу, що відповідає за своїм рівнем провідним вітчизняним і закордонним класичним університетам; підвищення ефективності використання інтелектуального потенціалу випускників університету і можливостей нашого навчального закладу з питань підготовки і перепідготовки  кадрів у інтересах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *