Інтерв’ю з Апостолакі А.В., випускницею Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ФУАІД)

Апостолакі Анастасія Володимирівна, випускниця спеціальності «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: Економіка та управління підприємствами. Менеджмент проектів і консалтинг» освітнього ступеня «магістр» висловлює щирі слова подяки колективу кафедри управління підприємницької і туристичної діяльності, факультету управління, адміністрування та інформаційної діяльності, Ізмаїльському державному гуманітарному університету  за отримані знання, вміння, сформовані компетентності, які допомогли їй у будуванні професійної кар’єри.